İçeriğe geç

Seo Çözümleri

İşletmeniz İçin Uygun SEO Stratejileri

Çevrimiçi görünürlüğünüzü yeni zirvelere taşımaya hazır mısınız?


Firmanızı web’e taşıdığınızda en önemli husus nedir? Cevap basit: internet trafiği çekmesi. Doğru kullanıcıları sitenize  çekmek, pazarlarda artan rekabet ile her geçen gün daha da zorlaşıyor. Bugünlerde SEO, kendi sektörünüzde bir adım öne geçmenin en önemli yollarından birisidir. 


SEO Çalışma Süreci Nasıl İşliyor?

SEO çalışma süreci sürekli bir çaba gerektirir. Arama motorlarındaki algoritmalar sürekli olarak güncellendiğinden, SEO stratejileri de güncellenmeli ve optimize edilmelidir. Ayrıca rekabetin yoğun olduğu sektörlerde daha uzun süreler ve daha kapsamlı çalışmalar gerekebilir.

Site Analizi

İlk adım websitesinin mevcut durumunun ortaya konulduğu kapsamlı bir SEO Denetimi yapmaktır .

Buna dayanarak, denetimde tespit edilen sorunları ele alan ve SEO sürecinde hangi unsurlara dikkat edilmesi gerektiğini gösteren bir Eylem Planı oluşturuyoruz  .

Anahtar Kelime Analizi

Web siteniz için kapsamlı bir anahtar kelime analizi yapıyoruz. İşletmeniz için en önemli olanları ve en iyi sonuçları getirebilecek olan kelimeleri birlikte belirliyoruz.

Web sitesini SEO’ya uygun şekilde optimize etmek için seçtiğimiz anahtar kelime sayısı önceliklerinize ve iş potansiyelinize bağlıdır. En iyi sonuçları getirmek için tüm gerekenleri bir araya getiriyoruz.

Teknik SEO

Perde arkasında, web sitenizin en iyi performansı göstermesini sağlamak için teknik SEO’ya odaklanıyoruz.

Site hızını ve mobil yanıt verebilirliği optimize etmekten, bozuk bağlantıları düzeltmeye ve uygun şema işaretlemesini uygulamaya kadar, kusursuz bir kullanıcı deneyimi oluşturmak ve arama motoru sıralamalarını iyileştirmek için gereken teknik işlemleri yerine getiriyoruz.

SEO Dostu İçerik

Web sitesinin içeriği, belirlenen anahtar kelimelerle uyumlu hale getirilir.

Bu adım, başlık etiketlerinin, meta açıklamalarının, başlıkların ve içeriklerin optimize edilmesini içerir.

SEO Raporlama

3 aylık raporlar, verileri toplamak ve analiz etmek, ilerlemeyi ölçmek ve dikkat edilmesi gereken eğilimleri veya alanları belirlemek için yeterli zamanı sağlar.

Bu raporlar genellikle web sitesi trafiği, anahtar kelime sıralamaları, site içi ve site dışı linkleri ve diğer ilgili ölçümler gibi temel performans göstergelerini (KPI’lar) içerir.


Open chat
Nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba👋
Nasıl yardım edebilirim?